Publications Office of the EU
Franciaország-Rennes: Számítógépek és tartozékaik - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Rennes: Számítógépek és tartozékaik

  • Közzétéve
    04/10/2022
  • Határidő
    09/11/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    09/11/2022
  • Udzielono
    27/12/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
agence Régionale de Santé
A teljesítés helye
NUTS code: FRH0 Bretagne
A vevő székhelye
NUTS code: FRH Bretagne
Sektor działalności (główny kod CPV)
30200000 Számítógépek és tartozékaik
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
250,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
250,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/11/2022 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
250,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
250,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: calestor
Postai cím: 14/38 rue Alexandre
Település: Gennevilliers
Irányítószám: 92230
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.