Publications Office of the EU
Norvégia-Oslo: Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Oslo: Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások

  • Udzielono
    30/05/2014
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Skatteetaten
A teljesítés helye
NUTS code: NO081 Oslo
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
2014/353238
Leírás

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
4,000,000.00
Végleges szerződési érték
4,000,000.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Oracle Norge
Postai cím: Vollsveien 2
Település: Lysaker
Irányítószám: 1326
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.