Publications Office of the EU
EGYSZERŰ FELHASZNÁLÁSRA SZOLGÁLÓ GYÓGYSZEREK SZÁLLÍTÁSA KOMBINÁCIÓBAN - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

EGYSZERŰ FELHASZNÁLÁSRA SZOLGÁLÓ GYÓGYSZEREK SZÁLLÍTÁSA KOMBINÁCIÓBAN

  • Közzétéve
    21/08/2025
  • Határidő
    10/09/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    10/09/2025
  • Udzielono
    29/01/2026
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL814 Lubelski
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
61,776,805.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
45
Felhívás hivatkozási száma
SPZOZ–DZ/19/2025
Leírás

A szerződés tárgya egyszer használatos orvostechnikai eszközök szállítása a łęcznai kórház számára. A szerződés tárgyát a szabadkereskedelmi övezet 2. melléklete ismerteti részletesen és részletezi. A szerződés tárgya 45 csoportra oszlik: set 1 orvostechnikai eszközök - sterilizálás CPV kód: 33191000-5 Sterilizáló, fertőtlenítő és higiénikus eszközök szett 2 orvostechnikai eszközök - sterilizálás CPV kód: 33191000-5 Sterilizáló, fertőtlenítő és higiénikus berendezések 3. sz. orvostechnikai eszközkészlete, azaz CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett No 4Orvosi eszközök U.S. CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett No 5 Orvosi eszközök U.S. Aneszteziológia CPV kód: 33171000-9: Anaesthesia és resuscitation instruments kit no. 6 medical devices, azaz kötények CPV-kódja: 33199000-1: Orvosi ruházat. set no. 7 orvosi eszközök j.użkoszule, kupakok CPV kód: 33199000-1: Orvosi ruházat. sorszám 8 tracheostomia orvosi eszközök, vízelvezető készletek CPV kód: 33141642-2 · Vízelvezető tartozékok szett 9 orvosi eszközök u.s.-tűk CPV kód: 33141320-9: Orvosi tűkészlet, 10. sz. orvostechnikai eszköz, azaz fecskendők, kanül CPV-kódja: 33141310-6: A fecskendők száma: 11 orvostechnikai eszköz, azaz CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek sz. 12 orvostechnikai eszközök u.s.-instruments d/transmissions, CPV kód extenderek: 33141000-3 Orvosi kellékek szett No 13Orvosi eszközök U.S.-Anesthetics CPV kód: 33171000-9: Anaesthesia and resuscitation instruments kit no. 14 medical devices U.S.A.-anaesthesiology (Aneszteziológiai és újraélesztési műszerkészlet, 14. sz. orvostechnikai eszköz) CPV-kód: 33171000-9: Anaesthesia and resuscitation instruments kit no. 15 medical devices U.S.A.-anaesthesiology (Aneszteziológiai és újraélesztési műszerkészlet, 15. sz. orvostechnikai eszköz) CPV-kód: 33171000-9: Anaesthesia and resuscitation instruments kit no. 16 medical devices U.S.- nitrile non-sterile gloves, surgical gloves and orthopaedic sterile CPV code (Anesztéziás és újraélesztési eszközök készlete, 16. sz. orvostechnikai eszköz) U.S.- nitril, nem steril kesztyű, sebészeti kesztyű és ortopédiai steril CPV-kód: 33141420-0: Sebészeti kesztyű szett No. 17 Medical Devices Body-sheets, Ágynemű CPV kód: 39512000-4 Ágynemű szett 18 orvostechnikai eszköz - vákuum terápia CPV kód: 33190000-8 -Vegyes orvostechnikai eszközök és termékek készlet száma 19 Orvosi eszközök UL-sebészeti szalvéták steril CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek sz. 20 orvostechnikai eszközök USA-operatív készletek steril CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet no. 21 Medical devices u.s.- soda lime CPV kód: 33141000-0 Egyszer használatos, nem vegyi orvosi és hematológiai cikkkészlet No 22medical devices u.s.- mammalian drainages CPV code: 33141642-2: 23. sz. gyógyászati segédeszköz készlet - lefolyók, leeresztő készletek CPV kód: 33141642-2: Drainage accessories set no. 24 medical devices U.S.- mesterséges epidermisz CPV kód: 33141100-1 Öltözékek, bilincsek, varratok, harisnyakötők szett 25 orvostechnikai eszköz - nyomásérzékelők CPV kód: 33141000-3 Medical supplies kit no. 26 medical devices - enterális tápláló csövek CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek Set No 27 Orvosi eszközök kritikus paraméter elemző CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 28 Orvosi eszközök Egyesült Államok- Aneszteziológia CPV kód: 33171000-9: Anesztézia és újraélesztés eszközök szett 29 orvostechnikai eszközök - melegítő paplanok CPV kód: 33196000-0 - Orvosi segédeszközök sz. 30 orvostechnikai eszközök U.S.-spirometriai CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 31Orvosi eszközök USA- Kontraszt toll patronok CPV kód: 33141620-2 Orvosi készletek sz. 32 orvosi eszközök Amerikai steril, eldobható gél lidokain CPV kóddal: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet sz. 33 Orvostechnikai eszközök - dialízis katéter implantációs készlet CPV-kód: 33141620-2 Orvosi készlet sz. 34 Orvosi eszközök u.s. katéter és folyadékok pH-méréshez CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet, 35. sz. orvostechnikai eszköz, azaz endometriális biopszia-katéter CPV-kódja: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet sz. 36 orvostechnikai eszközök j.uż- Hemosztatikus nyíró CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet, 37. sz. orvostechnikai eszköz, azaz biopsziás fogó CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 38 Orvosi eszközök UL - Biopszia tű CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 39 Orvostechnikai eszközök UL- önbővíthető Stent CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 40 Orvosi eszközök UL-PE Biopszia fogó CPV kód: 33141000-3 Orvosi kellékek set no. 41 Medical devices j.u.stent CPV code: 33141000-3 Orvosi kellékek szett 42 Orvosi eszközök UL-Lithotryptor CPV kód: 33141000-3 Medical supplies kit no. 43 medical devices - Biliáris protézis CPV-kód: 33141000-3 Orvosi kellékkészlet No 44 Medical devices j.u. pelenkák CPV-kód: 3141620-2 Orvosi készletek, 45. sz. orvostechnikai eszköz, azaz tartályok CPV-kódja: 33141123-8 Szikéhez való tartályok 7. Kizárási okok 7.1. A szerződő feleket ki kell zárni a közbeszerzési eljárásból, ha a 6. cikkben meghatározott körülmények bármelyike fennáll. A törvény 1. §-a: b) az a természetes személy, akit bűncselekmény elkövetése miatt jogerősen elítéltek: bűnszervezetben vagy bűnszervezetben való részvétel a büntető törvénykönyv 258. cikkében említett bűncselekmény vagy adóbűncselekmény elkövetése céljából, b) a büntető törvénykönyv 189a. cikkében említett emberkereskedelem, c) a büntető törvénykönyv 228–230a. cikkében, 250a. cikkében vagy 46–46. cikkében említett emberkereskedelem. A sportról szóló 2010. június 25-i törvény 48. cikke. a gyógyszerek, különleges táplálkozási célokra szánt élelmiszerek és orvostechnikai eszközök térítéséről szóló törvény 1–4. §-a, d) a Büntető Törvénykönyv 165a. cikkében említett terrorista bűncselekmény finanszírozása, vagy a Büntető Törvénykönyv 299. cikkében említett, a pénz bűncselekményből való származása megállapításának meghiúsítása vagy akadályozása, illetve származásának elrejtése bűncselekménye, e) a Büntető Törvénykönyv 115. cikkének 20. §-ában említett terrorista bűncselekmény, vagy e bűncselekmény elkövetésére irányuló bűncselekmény

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ezamowienia.gov.pl
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://ezamowienia.gov.pl
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/09/2025 11:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.