Publications Office of the EU
Lengyelország-Bydgoszcz: Hangszerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Bydgoszcz: Hangszerek

  • Közzétéve
    19/11/2021
  • Határidő
    21/12/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    21/12/2021
  • Udzielono
    27/01/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
A teljesítés helye
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
A vevő székhelye
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sektor działalności (główny kod CPV)
37310000 Hangszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
19,512.19 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
24,500.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP-PN-8/2021
Leírás

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/12/2021 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
19,512.19 PLN
Végleges szerződési érték
24,500.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: MyHarp Marta Mogielnicka
Postai cím: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Település: Zielona Góra
Irányítószám: 65-012
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.