Publications Office of the EU
Franciaország-Neufchâtel-en-Bray: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Neufchâtel-en-Bray: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Közzétéve
    05/07/2016
  • Határidő
    01/08/2016
  • Udzielono
    08/12/2016
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Communauté de communes de Neufchâtel-en-Bray
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: FR France
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
30,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
PI062016
Leírás

Le présent marché a pour objet l'ensemble des prestations intellectuelles nécessaires à l'exercice du rôle de maître d'œuvre pour la construction du centre aquatique de Neufchâtel en Bray. Le maître d'œuvre lauréat se verra confier une mission de base bâtiment au sens de la loi sur la maîtrise d'ouvrage publique et à ses textes d'applications. Prestation supplémentaire éventuelle:
— ordonnancement,
— pilotage,
— coordination (OPC),
— études d'exécution sur les lots fluides (traitement d'air, traitement d'eau, plomberie, chauffage, ventilation, courant fort, courant faible) (EXE partielle),
— étude de synthèse sur les lots fluides (traitement d'air, traitement d'eau, plomberie, chauffage, ventilation, courant fort, courant faible,).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Communauté de communes de Neufchâtel-en-Bray
Postai cím: 7 rue du Pot d'Étain
Település: Neufchâtel-en-Bray
NUTS-kód: FR
Ország: FRA
Fő cím: http://www.cc-pays-neufchatelois.fr
Elektronikusan:
https://marchespublics.adm76.com
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Other
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
30,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Atelier PO et PO
Postai cím:
Település: Paris
Irányítószám:
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.