Publications Office of the EU
Dánia-Vejle: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánia-Vejle: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

  • Bejelentve
    11/10/2016
  • Közzététel becsült időpontja
    01/02/2017
  • Közzétéve
    07/09/2017
  • Határidő
    05/10/2017
  • Udzielono
    14/06/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Region Syddanmark
A teljesítés helye
NUTS code: DK03 Syddanmark
A vevő székhelye
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
13,353,000.00 DKK
Felhívás hivatkozási száma
15/47835
Leírás

Udbuddet vedrører Ordregivers indkøb af system til disponering af ambulancer, det vil sige:
- Disponeringsløsning til kontrolrum med integrationer til tredjeparter, herunder politiets vagtcentral,
- Klient til beredskaberne. Klienten skal kunne modtage opgave, foretage ruteberegning og afgive statusmeldinger og positioner,
- Leverandøren skal også levere drifts- og vedligeholdelsesydelser.
Disponeringssystemet skal leveres til Region Syddanmarks vagtcentral og skal desuden installeres i CarPC’en på de ambulancer, som Region Syddanmarks vagtcentral har disponerings-ansvaret/retten for.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Region Syddanmark
Nemzeti nyilvántartási szám: 29190909
Postai cím: Damhaven 12
Település: Vejle
NUTS-kód: DK03
Irányítószám: 7100
Ország: DNK
Kapcsolattartó: Palle Andersen
Fő cím: www.rsyd.dk
Elektronikusan:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=193316&B=REGIONSYDDK
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
13,353,000.00 DKK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SimaTech
Postai cím: Kirkebjerg Alle 84
Település: Brøndby
Irányítószám: 2605
Ország: DNK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.