Publications Office of the EU
Németország-Karlsruhe: Gipszkartonozás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Karlsruhe: Gipszkartonozás

  • Közzétéve
    07/07/2021
  • Határidő
    11/08/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    11/08/2021
  • Udzielono
    06/10/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Karlsruhe, Amt für Hochbau und Gebäudewirtschaft
A teljesítés helye
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45324000 Gipszkartonozás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
141,019.30 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Badisches Konservatorium, Umbau Dragonerkaserne, Trockenbauarbeiten

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.subreport.de/E12346781
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/08/2021 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
141,019.30 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Kantwerg Trockenbau und Brandschutz GmbH
Postai cím: Hohleichweg 12
Település: Karlsruhe
Irányítószám: 76189
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.