Publications Office of the EU
Neubau Betriebshof Grünflächen und Forsten, Giebel 46, Wuppertal, Dachabdichtungsarbeiten - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau Betriebshof Grünflächen und Forsten, Giebel 46, Wuppertal, Dachabdichtungsarbeiten

  • Közzétéve
    11/06/2026
  • Határidő
    13/07/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    13/07/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Wuppertal
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEA1A Wuppertal, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45261410 Tetőszigetelés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
B-0315-26
Leírás

1.690qm Dachabdichtung auf Flachdächern FPO-Bahnen als Oberlage, 1.690qm Gefälle EPS 350m Attikaausbildung 1.690qm Gründach und Kiesdach unter PV-Anlage 45qm Ausbildung Dachterrasse Flachdachabsturzsicherung als Seilsystem für 1.250qm Erstellen von Werkplänen Dokumentation und Bescheinigungen

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.meinauftrag.rib.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/07/2026 09:15
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: nur Preis
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.