Publications Office of the EU
Csehország-Brno: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Brno: Építési munkák

  • Közzétéve
    25/02/2022
  • Határidő
    01/04/2022
  • Udzielono
    02/06/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Masarykův onkologický ústav
A teljesítés helye
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,481,121.86 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
11,005,900.94 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních úprav prostor pro umístění magnetické rezonance dle specifikace a za podmínek uvedených v příloze 2 (Vzor smlouvy).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Masarykův onkologický ústav
Nemzeti nyilvántartási szám: 00209805
Postai cím: Žlutý kopec 543/7
Település: Brno
NUTS-kód: CZ064
Irányítószám: 65653
Ország: CZE
Kapcsolattartó: Mgr. Martin Hájíček
Fő cím: http://www.mou.cz
Elektronikusan:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilMOU
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
8,481,121.86 CZK
Végleges szerződési érték
11,005,900.94 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Technika budov, s.r.o.
Postai cím: Křenová 307/42
Település: Brno
Irányítószám: 60200
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.