Publications Office of the EU
Franciaország-Lyon: Füstanalizáló berendezések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Lyon: Füstanalizáló berendezések

  • Közzétéve
    09/10/2020
  • Határidő
    06/11/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    09/11/2020
  • Udzielono
    12/01/2021
  • Dzisiaj
    07/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Métropole de Lyon
A teljesítés helye
NUTS code: FRK26 Rhône
A vevő székhelye
NUTS code: FRK26 Rhône
Sektor działalności (główny kod CPV)
38432300 Füstanalizáló berendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,700,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,083,600.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
20DP016
Leírás

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Métropole de Lyon
Postai cím: 20 rue du Lac, CS 33569
Település: Lyon Cedex 03
NUTS-kód: FRK26
Irányítószám: 69505
Ország: FRA
Fő cím: http://marchespublics.grandlyon.com
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/11/2020 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,700,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
1,083,600.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SICK
Postai cím:
Település: Émerainville
Irányítószám: 77184
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.