Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások

  • Közzétéve
    31/12/2021
  • Határidő
    21/02/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    23/03/2022
  • Udzielono
    29/08/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Dirección General de Carreteras
A teljesítés helye
NUTS code: ES España
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
71311000 Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
936,910.80 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
548,353.06 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
230219028162
Leírás

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Dirección General de Carreteras
Nemzeti nyilvántartási szám: S2817015G
Postai cím: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28071
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Dirección General de Carreteras
Fő cím: http://www.fomento.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/03/2022 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.