Publications Office of the EU
Bulgária-Vetrino: Projektfelügyelet és dokumentáció - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Vetrino: Projektfelügyelet és dokumentáció

  • Udzielono
    08/11/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Община Ветрино
A teljesítés helye
NUTS code: BG331 Варна
A vevő székhelye
NUTS code: BG331 Варна
Sektor działalności (główny kod CPV)
71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
879.41
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
875.00 BGN
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Предметът на поръчката включва осъществяване на авторски надзор по време на изпълнение на СМР в съответствие с инвестиционните проекти на обект „Изграждане на открита спортна площадка в спортен терен в община Ветрино“. Основната задача на изпълнителите, които ще осъществяват авторския надзор е, да защитават интересите на възложителя през целия строителен процес, както и да изпълняват всички ангажименти, предвидени в ЗУТ и подзаконовите актове, свързани с прилагането му, по отношение на неговата дейност.
Авторският надзор се осъществява съгласно чл. 162 от ЗУТ по всички части на проектите по време на строителството до окончателно приемане на обекта от възложителя.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
879.41
Végleges szerződési érték
875.00 BGN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: „Декуманус“ ООД
Postai cím: район „Одесос“, ул. „Дръзки“ № 12
Település: Варна
Irányítószám: 9000
Ország: BGR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.