Publications Office of the EU
Reagensek és további eszközök beszerzése hitelezési berendezésekkel végzett biokémiai vizsgálatokhoz (meghatározott beszerzés dinamikus beszerzési rendszer alapján) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Reagensek és további eszközök beszerzése hitelezési berendezésekkel végzett biokémiai vizsgálatokhoz (meghatározott beszerzés dinamikus beszerzési rendszer alapján)

  • Udzielono
    03/07/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Viešoji įstaiga CPO LT
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
64,600.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Reagensek beszerzése és kiegészítő eszközök a biokémiai vizsgálatok elvégzéséhez a használathoz szükséges berendezésekkel. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: mažiausia kaina
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
64,600.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB DIAMEDICA
Postai cím:
Település: Didžioji Riešė
Irányítószám: LT-14261
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.