Publications Office of the EU
Németország-Berlin: Kormányzati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Berlin: Kormányzati szolgáltatások

  • Közzétéve
    30/06/2023
  • Határidő
    01/08/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    01/08/2023
  • Udzielono
    15/09/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Senatsverwaltung für Stadtentwicklung, Bauen und Wohnen
A teljesítés helye
NUTS code: DE3 Berlin
A vevő székhelye
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor działalności (główny kod CPV)
75131000 Kormányzati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,666,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,375,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2023-PDL-EQ-MQA17
Leírás

Der Prüfdienstleister soll den Auftraggeber bei der Abwicklung der geförderten Projekte im Progamm Europa im Quartier unterstützen, vorallem bei der Progamm- und ordnungsgemäßen Projektprüfung der eingesetzten Mittel aus der EFRE für die Förderperiode 2021-2027 sowie aus Landes- oder Bundesmitteln.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/2/tenderId/169112
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/08/2023 12:05
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
4,666,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
4,375,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: gsub - Gesellschaft für soziale Unternehmensberatung mbH
Postai cím: Kronenstraße 6
Település: Berlin
Irányítószám: 10117
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.