Publications Office of the EU
D-München: Gipszkartonozás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-München: Gipszkartonozás

  • Közzétéve
    13/04/2011
  • Határidő
    06/06/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    06/06/2011
  • Udzielono
    08/07/2011
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45324000 Gipszkartonozás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
419,775.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
378,675.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Trockenbauarbeiten.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/06/2011 13:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
419,775.00 EUR
Végleges szerződési érték
378,675.00 EUR
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.