Publications Office of the EU
Olaszország-Trieszt: Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Trieszt: Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/04/2022
  • Határidő
    20/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    26/05/2022
  • Udzielono
    30/09/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
S.p.A. AUTOVIE VENETE
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITH44 Trieste
Sektor działalności (główny kod CPV)
90600000 Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,004,035.91 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,762,322.31 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
02/22 - S
Leírás

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Postai cím: VIA V. LOCCHI, 19
Település: TRIESTE
NUTS-kód: ITH44
Irányítószám: 34143
Ország: ITA
Kapcsolattartó: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Fő cím: www.autovie.it
Elektronikusan:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/05/2022 09:30
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.