Publications Office of the EU
Spanyolország-Barcelona: Nagyszámítógép karbantartása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Barcelona: Nagyszámítógép karbantartása

  • Bejelentve
    27/01/2023
  • Közzétéve
    19/04/2023
  • Határidő
    04/05/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    17/05/2023
  • Udzielono
    19/09/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
A teljesítés helye
NUTS code: ES511 Barcelona
A vevő székhelye
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor działalności (główny kod CPV)
50312110 Nagyszámítógép karbantartása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
242,762.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
242,762.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2022/0028776
Leírás

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Nemzeti nyilvántartási szám: P0800000B
Postai cím: C/ Londres, 55, 5ª planta
Település: Barcelona
NUTS-kód: ES511
Irányítószám: 08036
Ország: ESP
Fő cím: http://www.diba.cat
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/05/2023 08:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
242,762.00 EUR
Végleges szerződési érték
242,762.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DELL COMPUTER, SAU
Postai cím:
Település: Madrid
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.