Publications Office of the EU
Görögország-Pireusz: Zsebszámítógépek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Pireusz: Zsebszámítógépek

  • Közzétéve
    19/12/2019
  • Határidő
    03/02/2020
  • Törölve
    25/09/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Ελληνική Στατιστική Αρχή (ΕΛ.ΣΤΑΤ.)
A teljesítés helye
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
A vevő székhelye
NUTS code: EL307 Πειραιάς, Νήσοι
Sektor działalności (główny kod CPV)
30213500 Zsebszámítógépek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,700,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
10696/A2-7091
Leírás

Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η προμήθεια tablets και ο σχεδιασμός, η υλοποίηση, η εγκατάσταση και θέση σε παραγωγική λειτουργία του ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος απογραφής (Ο.Π.Σ.Α.), το οποίο θα υποστηρίζει τη συλλογή, τον έλεγχο και την αποστολή των απαιτούμενων δεδομένων της απογραφής, μέσω εφαρμογής κινητών τερματικών. Επιπλέον, θα παρέχει το σύνολο των απαραίτητων εργαλείων, για την κεντρική παρακολούθηση τής διαδικασίας συλλογής και για τη διαχείριση των απεσταλμένων ερωτηματολογίων. Το Ο.Π.Σ.Α. θα αντικαταστήσει τα έντυπα ερωτηματολόγια, που εχρησιμοποιούντο έως τώρα.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Ελληνική Στατιστική Αρχή
Település: Πειραιάς
NUTS-kód: EL307
Irányítószám: 185 47
Ország: GRC
Kapcsolattartó: Παναγιώτης Παπαδιάς
Fő cím: www.statistics.gr
Elektronikusan:
www.eprocurement.gov.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.