Publications Office of the EU
PL-Czarne: Emlékművek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

PL-Czarne: Emlékművek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások

  • Udzielono
    08/02/2011
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
92522100 Emlékművek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
112,839.93
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
779,000.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP-341/17/2010
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich przy zabytkach ruchomych w zabytkowych obiektach sakralnych w gminach: Czarne, miejskiej Człuchów, Koczała i Rzeczenica, zgodnie z projektem dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 Osi Priorytetowej 8. Lokalna infrastruktura podstawowa 8.1.2 Lokalna infrastruktura wspierająca rozwój gospodarczy.
2. Część I – Prace konserwatorskie przy organach.
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich przy:
a) prospekcie organowym w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem;
b) prospekcie organowym w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Pietrzykowie;
c) prospekcie organowym w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Gwieździnie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi program prac konserwatorskich będący załącznikiem nr10 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
3. Część II – Prace konserwatorskie przy zabytkach wielkogabarytowych.
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich przy:
a) ołtarzu głównym w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem;
b) ambonie w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem;
c) chrzcielnicy w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem;
d) konfesjonale w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem;
e) konfesjonale w kościele pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła w Człuchowie;
f) ołtarzu w dawnym prezbiterium w kościele pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła w Człuchowie;
g) ambonie w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Pietrzykowie;
h) chrzcielnicy w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Pietrzykowie;
i) ołtarzu głównym w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Brzeziu;
j) ambonie w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Brzeziu;
k) chrzcielnicy w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Brzeziu;
l) ołtarzu głównym w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Pieniężnicy;
m) ambonie w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Pieniężnicy;
n) ołtarzu głównym w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Gwieździnie;
o) chrzcielnicy w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Gwieździnie;
p) Czterech Rzeźbach przy ambonie w kościele pod wezwaniem św. Marcina w Gwieździnie;
q) ambonie w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Olszanowie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi program prac konserwatorskich będący załącznikiem nr11 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
4. W związku, iż przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków oraz objęte ochroną Konserwatora Zabytków, Wykonawca zobowiązany jest prowadzić prace konserwatorskie zgodnie z obowiązującymi decyzjami wydanymi przez Konserwatora Zabytków.
5. Zamawiający informuje, że niniejsze zamówienie jest przedsięwzięciem, na które Zamawiający otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 Osi Priorytetowej 8. Lokalna infrastruktura podstawowa 8.1.2 Lokalna infrastruktura wspierająca rozwój gospodarczy i w przypadku narażenia Zamawiającego na utratę dofinansowania spowodowanego przez niedotrzymanie obowiązków umownych, a wszczególności terminów realizacji z winy Wykonawcy, Zamawiający będzie dochodził pełnych roszczeń.
6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonane prace konserwatorskie, stanowiące przedmiot zamówienia na okres 12 miesięcy, licząc od daty zakończenia pracy.
7. Tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy,producent, dostawca) materiałów lub normy, o których mowa w art. 30 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych. Pod pojęciem równoważności rozumieć należy iż zagwarantują one realizacje zamówienia w zgodzie z opisem przedmiotu Zamówienia. Podane w opisach przedmiotu zamówienia nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 29 i 7 ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych, technicznych Zamawiającego.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

92522100 - Emlékművek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások

92311000 - Műalkotás

37310000 - Hangszerek

37000000 - Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők

37311000 - Billentyűs hangszerek

45400000 - Épületbefejezési munka

37300000 - Hangszerek és hangszeralkatrészek

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
112,839.93
Végleges szerződési érték
779,000.00 PLN
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.