Publications Office of the EU
Franciaország-Aix-en-Provence: Rendezvényszervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Aix-en-Provence: Rendezvényszervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    16/03/2016
  • Határidő
    18/04/2016
  • Udzielono
    19/05/2016
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Ville d'Aix-en-Provence
A teljesítés helye
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
A vevő székhelye
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sektor działalności (główny kod CPV)
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
45,185.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
16REGIE
Leírás

Marché de régie technique générale relative au Salon des Sports.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Ville d'Aix-en-Provence
Nemzeti nyilvántartási szám: 21130001700012
Postai cím: place de l'Hôtel de Ville — 2° étage — CS 30715
Település: Aix-en-Provence Cedex 1
Irányítószám: 13616
Kapcsolattartó: Direction des marchés publics
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

79952000 - Rendezvényszervezési szolgáltatások

45400000 - Épületbefejezési munka

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
45,185.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Societe Carmasport
Postai cím: 365 avenue Archimède, CS 60346
Település: Aix-en-Provence
Irányítószám: 13799
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.