Publications Office of the EU
Lengyelország-Cisna: Erdészeti szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Cisna: Erdészeti szolgáltatások

  • Közzétéve
    09/11/2013
  • Határidő
    02/12/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    02/12/2013
  • Udzielono
    20/12/2013
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Cisna
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
77200000 Erdészeti szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
199,100.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
192,630.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
Z-2710-0017/13.
Leírás

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej (pozyskanie drewna, hodowla lasu, ochrona lasu, zrywka drewna, szlaki zrywkowe, gospodarka łowiecka i łąkowo-rolna) w Nadleśnictwie Cisna w roku 2014, podzielone na 4 części.
Nazwa części zamówienia:
Część 1 Prace leśne w Leśnictwach: Buk, Habkowce, Dołżyca, Krzywe, Liszna, Roztoki, Solinka, Żubracze
Część 2 Prace leśne w Leśnictwach: Jaworzec, Kalnica, Okrąglik, Smerek, Stare Sioło, Strzebowiska, Zawój
Część 3 Zrywka drewna specjalistyczną leśną kolejką linową,
Część 4 Gospodarka łowiecka i rolno – łąkowa.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/12/2013 10:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.