Publications Office of the EU
ACQUISITION D'UN CENTRE D'USINAGE - FRAISAGE À COMMANDE NUMÉRIQUE COMPACT POUR MATÉRIAUX RIGIDES - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ACQUISITION D'UN CENTRE D'USINAGE - FRAISAGE À COMMANDE NUMÉRIQUE COMPACT POUR MATÉRIAUX RIGIDES

  • Közzétéve
    16/05/2025
  • Határidő
    16/06/2025
  • Udzielono
    26/06/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
INRAE - Centre GRAND EST NANCY
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sektor działalności (główny kod CPV)
42612000 Megmunkáló központ
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
50,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
51,440.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2025-C12-004
Leírás

Acquisition d'un centre d'usinage - fraisage à Commande Numérique compact pour matériaux rigides dans le cadre du plateau de préparation d'échantillons de la plateforme SILVATECH. L'acquisition comprend les fournitures, la livraison, l'installation et la formation aux utilisateurs

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2769448&orgAcronyme=s2d
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2769448&orgAcronyme=s2d
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Valeur technique de l'équipement (sous-critères décrits au règlement de consultation)
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Critère environnemental (sous-critères au règlement de consultation)
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Délai de livraison
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Qualité du SAV
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix à l'acte d'engagement
Súlyozás (százalék, pontos): 30
Becsült érték
50,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
51,440.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: REALMECA CNC SAS
Postai cím:
Település: Clermont-en-Argonne
Irányítószám: 55120
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.