Publications Office of the EU
Szlovákia-Banská Bystrica: Ebédjegy - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szlovákia-Banská Bystrica: Ebédjegy

  • Közzétéve
    04/07/2017
  • Udzielono
    11/09/2017
  • Határidő
    15/10/2017
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Krajská prokuratúra
A teljesítés helye
NUTS code: SK Slovensko
A vevő székhelye
NUTS code: SK Slovensko
Sektor działalności (główny kod CPV)
30199770 Ebédjegy
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
378,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
443,620.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2 Spr 81/17/6600
Leírás

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Krajská prokuratúra
Nemzeti nyilvántartási szám: 00166456
Postai cím: Partizánska cesta 1
Település: Banská Bystrica
NUTS-kód: SK
Irányítószám: 975 62
Ország: SVK
Kapcsolattartó: Ing. Kristína Mlynárčiková
Fő cím: http://www.genpro.gov.sk
Elektronikusan:
http://www.genpro.gov.sk
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
378,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
443,620.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Vaša Slovensko, s.r.o.
Postai cím: Račianske mýto 1/B
Település: Bratislava
Irányítószám: 831 02
Ország: SVK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.