Publications Office of the EU
Mobiltelefonok és tartozékokkal ellátott egyéb telefonok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Mobiltelefonok és tartozékokkal ellátott egyéb telefonok

  • Közzétéve
    14/08/2026
  • Határidő
    27/08/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    28/08/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
A teljesítés helye
NUTS code: anyw
A vevő székhelye
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
32550000 Távbeszélő-berendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
375,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
INK-2026-00176
Leírás

A beszerzés magában foglalja mobiltelefonok, telefonok, telefontartozékok, egyéb áruk és szolgáltatások beszerzését. A keretmegállapodás nagy hangsúlyt fektet a keretmegállapodás időtartama alatt kidolgozandó kapcsolódó szolgáltatásokra.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=94202&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=94202&GoTo=Tender
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/08/2026 00:00
Place of performance
CPV-kód

32550000 - Távbeszélő-berendezések

64210000 - Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások

32250000 - Mobiltelefonok

64000000 - Postai és távközlési szolgáltatások

64200000 - Távközlési szolgáltatások

32200000 - Rádió-távbeszélő, rádiótávíró, illetve rádiós és televíziós műsorszórási adóberendezések

Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
375,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.