Publications Office of the EU
Nem kizárólagos diszkontmegállapodás megkötése az SGB V 130a. §-ának (8) bekezdése alapján az aripiprazol hatóanyagot depó szuszpenziós injekcióként tartalmazó gyógyszerekre vonatkozóan (ATC-kód: N05AX12). - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Nem kizárólagos diszkontmegállapodás megkötése az SGB V 130a. §-ának (8) bekezdése alapján az aripiprazol hatóanyagot depó szuszpenziós injekcióként tartalmazó gyógyszerekre vonatkozóan (ATC-kód: N05AX12).

  • Közzétéve
    09/12/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
  • Határidő
    27/11/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    27/11/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
TED OH Aripiprazol
Leírás

Nem kizárólagos diszkontmegállapodás megkötése az SGB V 130a. §-ának (8) bekezdése alapján az aripiprazol hatóanyagot depó szuszpenziós injekcióként tartalmazó gyógyszerekre vonatkozóan (ATC-kód: N05AX12) a 2025. február 1. és 2027. január 31. közötti időszakban, azzal a lehetőséggel, hogy a szerződés időtartama alatt bármikor szerződést kössön („open house modell”).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/11/2026 13:00
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás:
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.