Publications Office of the EU
Svédország-Göteborg: Építésvezetői szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Göteborg: Építésvezetői szolgáltatások

  • Közzétéve
    09/12/2020
  • Határidő
    11/01/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    12/01/2021
  • Udzielono
    15/01/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Göteborgs stad Trafikkontoret
A teljesítés helye
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
A vevő székhelye
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
71540000 Építésvezetői szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
745.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
8670/20
Leírás

Konsultuppdraget innebär byggledning av en funktionsentreprenad för drift- och löpande underhåll av spårvägsbanan i Göteborg stad.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afzgbzmdub&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
12/01/2021 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
745.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Göteborgs Konsult och Byggledning AB
Postai cím: Marieholmsgatan 54
Település: Göteborg
Irányítószám: 415 02
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.