Publications Office of the EU
E-Valladolid: Eldobható pelenka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

E-Valladolid: Eldobható pelenka

  • Közzétéve
    01/10/2011
  • Határidő
    26/10/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    07/11/2011
  • Udzielono
    24/11/2011
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
A teljesítés helye
NUTS code: ES418 Valladolid
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33751000 Eldobható pelenka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
19,044,660.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
12,109,366.67 EUR
Felhívás hivatkozási száma
174/2011
Leírás

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/11/2011 13:00
Place of performance
CPV-kód

33751000 - Eldobható pelenka

33140000 - Orvosi fogyóeszközök

33100000 - Orvosi felszerelések

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
19,044,660.00 EUR
Végleges szerződési érték
12,109,366.67 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Ontex ID, SAU
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.