Publications Office of the EU
CZ-Tachov: Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Tachov: Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások

  • Udzielono
    30/12/2010
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,350,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
7,946,000.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Zpracování návrhů komplexních pozem. úprav v katastrálních územích (k.ú.) Stráž u Tachova a v k.ú. Kladruby u Stříbra sestávající se z průzkumných, projekčních a geodetických prací. Veškeré práce musí být provedeny tak, aby výsledek náležitostmi a přesností také odpovídal požadavkům na obnovu katastrálního operátu; výsledný projekt bude ve formě nové DKM promítnut do katastru nemovitostí.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
7,350,000.00
Végleges szerződési érték
7,946,000.00 CZK
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.