Publications Office of the EU
Lengyelország-Dęblin: Kerozin típusú sugárhajtómű-üzemanyagok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Dęblin: Kerozin típusú sugárhajtómű-üzemanyagok

  • Közzétéve
    26/02/2019
  • Határidő
    29/03/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    29/03/2019
  • Udzielono
    15/04/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Lotnicza Akademia Wojskowa
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL814 Lubelski
Sektor działalności (główny kod CPV)
09131100 Kerozin típusú sugárhajtómű-üzemanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,804,991.55 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,220,178.16 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Zp/pn/14/2019
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa lotniczego z podziałem na zadania:
Zadanie I - Paliwo lotnicze Avgas 100LL (bez akcyzy);
Zadanie II - Paliwo lotnicze JET A1 (bez akcyzy).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w „Formularzu ofertowym” – w załączniku nr 1.1 i 1.2 do SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3.1 i 3.2 do SIWZ.
Wykonawca poniesie wszystkie koszty związane z przygotowaniem i przedłożeniem oferty.
Wspólny Słownik Zamówień CPV: 09131100-7 - Naftowe paliwa lotnicze.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na zadanie 1 i 2.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 / 7.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.law.mil.pl/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/03/2019 12:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.