Publications Office of the EU
Ausztria-Tulln: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Ausztria-Tulln: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Közzétéve
    23/05/2019
  • Határidő
    24/06/2019
  • Udzielono
    25/09/2019
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Tullner Kommunal Immobilien KG
A teljesítés helye
NUTS code: AT1 Ostösterreich
A vevő székhelye
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
18,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
T-19-08
Leírás

Planung der Sanierung und des Zubaus Egon Schiele Volksschule Tulln und Neuerrichtung eines Turnsaales.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.auftrag.at
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Other
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
18,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: A quadrat – Binder – Franz & Sue
Postai cím: Kirchengasse 13
Település: Tulln
Irányítószám: 3430
Ország: AUT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.