Publications Office of the EU
Bulgária-Szófia: Ipari gázok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Szófia: Ipari gázok

  • Közzétéve
    06/12/2023
  • Határidő
    04/01/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    05/01/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
A teljesítés helye
NUTS code: BG411 София (столица)
A vevő székhelye
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor działalności (główny kod CPV)
24110000 Ipari gázok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
230,000.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на технически газове, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/333779
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/01/2024 14:05
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
230,000.00 BGN
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.