Publications Office of the EU
Franciaország-Gonfreville-l'Orcher: Épülettel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Gonfreville-l'Orcher: Épülettel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások

  • Közzétéve
    02/03/2022
  • Határidő
    01/04/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    01/04/2022
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
ville de Gonfreville l'orcher
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sektor działalności (główny kod CPV)
71631300 Épülettel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
320,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2022-002
Leírás

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: ville de Gonfreville l'orcher
Postai cím: place Jean Jaurès
Település: Gonfreville L'Orcher
NUTS-kód: FRD22
Ország: FRA
Fő cím: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektronikusan:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/04/2022 14:00
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
320,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.