Publications Office of the EU
Franciaország-Nanterre: Köztéri bútorok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Nanterre: Köztéri bútorok

  • Közzétéve
    07/07/2017
  • Határidő
    03/08/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    04/08/2017
  • Udzielono
    17/10/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Conseil général des Hauts-de-Seine
A teljesítés helye
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
A vevő székhelye
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sektor działalności (główny kod CPV)
34928400 Köztéri bútorok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
76,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
DCP2015-55
Leírás

Dans le cadre de sa politique d'identité visuelle, le Département des Hauts-de-Seine souhaite mettre en place et faire exploiter une gamme de mobilier numérique comprenant 36 supports d'identité visuelle du Département placés à ses entrées géographiques ou emblématiques et 72 dispositifs d'information sur voirie diffusant pour moitié des informations institutionnelles et pour moitié de l'affichage publicitaire, soit typiquement 2 par communes.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Département des Hauts-de-Seine
Postai cím: 2/16 boulevard Soufflot
Település: Nanterre
NUTS-kód: FR105
Irányítószám: 92015
Ország: FRA
Kapcsolattartó: Mme Cado Maryline
Fő cím: http://www.hauts-de-seine.fr/
Elektronikusan:
http://www.hauts-de-seine.fr/commande-publique
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/08/2017 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
76,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: JC Decaux France
Postai cím: 17 rue Soyer
Település: Neuilly-sur-Seine
Irányítószám: 92523
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.