Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Laboratóriumi üvegáru - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Laboratóriumi üvegáru

  • Udzielono
    27/03/2013
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33793000 Laboratóriumi üvegáru
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
615,500.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
487,588.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
615,500.00
Végleges szerződési érték
487,588.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Vitrum VWR, s.r.o.
Postai cím: Nuselská 1419/53
Település: Praha 4
Irányítószám: 140 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.