Publications Office of the EU
Lengyelország-Siedlce: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Siedlce: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    18/07/2018
  • Határidő
    30/07/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    30/07/2018
  • Udzielono
    27/08/2018
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL Polska
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
9,870.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,353,816.82 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
FZP.2810.35.2018
Leírás

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów leczniczych, leków z programów terapeutycznych, wiskoelastiku, leku stosowanego w chemioterapii, ujęte w 9 pakietach.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Település: Siedlce
NUTS-kód: PL925
Irányítószám: 08-110
Ország: POL
Kapcsolattartó: Ilona Szarek
Fő cím: www.szpital.siedlce.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/07/2018 10:30
Place of performance
CPV-kód

33600000 - Gyógyszerészeti termékek

33690000 - Különböző gyógyszerek

33652000 - Daganatellenes és immunmodulátor szerek

33650000 - Általános fertőzésellenes szerek szisztémás használatra, vakcinák, daganatellenes és immunmodulátor szerek

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.