Publications Office of the EU
Lengyelország-Połczyn Zdrój: Hulladékgyűjtési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Połczyn Zdrój: Hulladékgyűjtési szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/12/2017
  • Határidő
    27/12/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    27/12/2017
  • Udzielono
    22/01/2018
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: PL426 Koszaliński
A vevő székhelye
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sektor działalności (główny kod CPV)
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,047,929.29 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,950,000.00 PLN
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
MPGO.AX.P5.2017
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Postai cím: Wardyń Górny 35
Település: Połczyn Zdrój
NUTS-kód: PL426
Irányítószám: 78-320
Ország: POL
Kapcsolattartó: Robert Matysiak
Fő cím: http://www.mpgo.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/12/2017 09:35
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.