Publications Office of the EU
Ausztria-Bécs: Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ausztria-Bécs: Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/04/2020
  • Határidő
    15/06/2020
  • Udzielono
    03/03/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
viadonau — Österreichische Wasserstraßen-Gesellschaft mbH
A teljesítés helye
NUTS code: AT Österreich
A vevő székhelye
NUTS code: AT130 Wien
Sektor działalności (główny kod CPV)
71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,979,674.67 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,014,674.67 EUR
Felhívás hivatkozási száma
SV
Leírás

Gegenstand dieses Auftrags ist die Erbringung von Generalplanerleistungen einschließlich Leistungen der Projektsteuerung, Objektplanung Architektur inkl. Außenanlagen, Planung technischer Ausrüstung, Mess-Steuer-Regeltechnik (MSR), Tragwerksplanung, Bauphysik, Brandschutz, Einrichtungsplanung, Schiffstechnikplanung, Verkehrsplanung, Projektleitung und Planungs- und Baustellenkoordination gemäß BauKG und der örtlichen Bauaufsicht (ÖBA) für die Realisierung des Büroschiffs.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: viadonau – Österreichische Wasserstraßen-Gesellschaft mbH
Nemzeti nyilvántartási szám: 9110016749532
Postai cím: Donau-City-Straße 1
Település: Wien
NUTS-kód: AT130
Irányítószám: 1220
Ország: AUT
Kapcsolattartó: Eisenberger & Herzog Rechtsanwalts GmbH, z. H. RA Mag. Ulrike Sehrschön, Wienerbergstraße 11, 20. OG, 1100 Wien
Fő cím: www.viadonau.org
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Other
Becsült érték
1,979,674.67 EUR
Végleges szerződési érték
2,014,674.67 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Pittino & Ortner Architekturbüro ZT GmbH
Postai cím:
Település: Graz
Irányítószám:
Ország: AUT

Hivatalos elnevezés: Lorenz Consult ZT GmbH
Postai cím:
Település: Graz
Irányítószám:
Ország: AUT

Hivatalos elnevezés: Rosenfelder & Höfler Consulting Engineers GmbH & CoKG
Postai cím:
Település: Graz
Irányítószám:
Ország: AUT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.