Publications Office of the EU
Aktivált protrombin szindróma faktor (aPCC) koncentrátum - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Aktivált protrombin szindróma faktor (aPCC) koncentrátum

  • Közzétéve
    13/06/2024
  • Határidő
    27/06/2024
  • Törölve
    31/10/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Narodowe Centrum Krwi
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
33621000 A vér és a vérképző szervek gyógyszerei
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
ZZP.ZP.411.102.2024
Leírás

A szerződés tárgya összesen 2 000 000 NE Prothrombin Syndrome Agent Activated Concentrate (aPCC) szállítása.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zzpprzymz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://zzpprzymz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/06/2024 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Cena
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Serwis posprzedażny
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.