Publications Office of the EU
Kiállítások a 2025-ös külkereskedelmi vásárokon - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Kiállítások a 2025-ös külkereskedelmi vásárokon

  • Közzétéve
    17/12/2024
  • Határidő
    22/01/2025
  • Udzielono
    27/02/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Dům zahraniční spolupráce
A teljesítés helye
NUTS code: anyw
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
39154100 Kiállítási állványok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,414,600.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
DZS/2024/08331
Leírás

A közbeszerzési szerződés tárgya egy kiállítás biztosítása a nemzetközi oktatás területén 2025-ben megrendezett 3 nemzetközi vásár (NAFSA, EAIE, CAIE) számára, nevezetesen az USA-ban, Svédországban és Costa Ricában.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://nen.nipez.cz/profil/DZS
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://nen.nipez.cz/profil/DZS
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Nabídková cena
Becsült érték
5,000,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
9,414,600.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ARTEO CZ
Postai cím:
Település: Blovice
Irányítószám: 33601
Ország:
Hivatalos elnevezés: ARTEO CZ
Postai cím:
Település: Blovice
Irányítószám: 33601
Ország:
Hivatalos elnevezés: ARTEO CZ
Postai cím:
Település: Blovice
Irányítószám: 33601
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.