Publications Office of the EU
Lengyelország-Opole: Számítógépek és tartozékaik - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Opole: Számítógépek és tartozékaik

  • Közzétéve
    12/08/2015
  • Határidő
    16/09/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    16/09/2015
  • Udzielono
    27/10/2015
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Uniwersytet Opolski
A teljesítés helye
NUTS code: PL524 Opolski
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
30200000 Számítógépek és tartozékaik
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
10,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
18,620.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
D/21/2015
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa infrastruktury informatycznej Lokalnych Sieci Komputerowych (LAN, MAN) wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Opolskiego w 2015 roku, z podziałem na 3 części: 1. Część nr 1: Dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych dla Centrum Informatycznego – zgodnie z załącznikiem nr 1A do SIWZ, 2. Część nr 2: Dostawa laptopów na potrzeby Centrum Informatycznego – zgodnie z załącznikiem nr 1B do SIWZ, 3. Część nr 3: Dostawa zestawu komputerowego (serwera) dla uczelnianego studia telewizji wysokiej rozdzielczości – Seta TV – zgodnie z załącznikiem nr 1C do SIWZ.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/09/2015 10:30
Place of performance
CPV-kód

30200000 - Számítógépek és tartozékaik

30230000 - Számítógéppel kapcsolatos eszközök

30213000 - Személyi számítógépek

30210000 - Adatfeldolgozó gépek (hardver)

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.