Publications Office of the EU
Lengyelország-Gdynia: Dízelolaj - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Gdynia: Dízelolaj

  • Közzétéve
    07/08/2013
  • Határidő
    12/09/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    12/09/2013
  • Udzielono
    09/10/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
A teljesítés helye
NUTS code: PL6 Makroregion północny
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
09135100 Fűtőolaj
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
630,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
764,000.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP-AC-3800-49/13
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości 200 000 litrów.Dostarczony olej opałowy musi spełniać wymogi rozporządzenia Ministra Gospodarki z dn. 4 stycznia 2007r. (Dz.U. z 2007 nr 4 poz. 30) sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe.
Parametry oleju:
1. Gęstość w temp. 15°C – min. 820 – max. 860 kg/m3
2. Wartość opałowa – min. 42,6 MJ/kg
3. Lepkość kinematyczna temp. 20°C – max. 6 mm2/s
4. Temperatura płynięcia – max. -20°C
5. Temperatura zapłonu - min. 56 °C
6. Poz. po koksowaniu z 10% pozost. dest. – max. 0,3 %(m/m)
7. Pozostałość po spopieleniu – max. 0,01 %(m/m)
8. Zawartość siarki – max. 0,1 %(m/m)
9. Zawartość wody – max. 200 mg/kg
10. Zawartość zanieczyszczeń stałych – max. 24 mg/kg
Miejsca dostaw:
a) Kapitanat Portu Hel, ul. Wiejska 24, 84-150 Hel,
b) Bosmanat Portu Krynica Morska, ul. Górników 2, 82-120 Krynica Morska,
c) Bosmanat Portu Tolkmicko, ul. Parkowa 1, 82-340 Tolkmicko,
d) Bosmanat Portu Frombork, ul. Portowa 2, 14-500 Frombork,
e) Obwód Ochrony Wybrzeża Sobieszewo, ul. Tęczowa 10, 80-680 Gdańsk-Sobieszewo,
f) Kapitanat Portu Gdynia, ul. Polska 2, 81-339 Gdynia,
g) Oddział Techniczny Gdynia, ul. Warsztatowa 5, 81-341 Gdynia,
h) Baza Oznakowania Nawigacyjnego, ul. Pokładowa 9, 80-561 Gdańsk,
i) Budynek Remontu Pław w Elblągu, ul. Radomska 23, 82-300 Elbląg
Pojemności zbiorników w placówkach Zamawiającego określone zostały w Załączniku nr 3 do projektu umowy(część II SIWZ).
Dostawa oleju następować będzie na podstawie zamówień częściowych składanych Wykonawcy przez Zamawiającego. W zamówieniu złożonym telefonicznie, potwierdzonym faksem lub mailem, Zamawiający wskaże ilość zamawianego oleju i miejsce dostawy.
Zamawiający korzysta z obniżonej akcyzy na podstawie oświadczenia o przeznaczeniu paliwa do celów opałowych (grzewczych) o którym mowa w art. 89 ust. 5 pkt 1 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2011 r., Nr 108, poz. 626).
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień umowy w stosunku do treści ofertyzgodnie z art. 144 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie i na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącymczęść II SIWZ (§ 7 wzoru umowy).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Urząd Morski w Gdyni
Postai cím: ul. Chrzanowskiego 10
Település: Gdynia
Irányítószám: 81-338
Ország: POL
Kapcsolattartó: Kancelaria, pok. nr 8
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
12/09/2013 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
630,000.00 PLN
Végleges szerződési érték
764,000.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: EPT Master Paweł Hallman
Postai cím: ul. Gdańska 60
Település: Suchy Dąb
Irányítószám: 83-022
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.