Publications Office of the EU
Élelmiszerek szállítása Bauska önkormányzati hatóságaihoz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Élelmiszerek szállítása Bauska önkormányzati hatóságaihoz

  • Közzétéve
    13/05/2025
  • Határidő
    29/05/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    29/05/2025
  • Udzielono
    27/08/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Bauskas novada pašvaldība
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: LV009 Zemgale
Sektor działalności (główny kod CPV)
15241400 Konzervált tonhal
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
403,986.98 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
BNP2025/31
Leírás

Élelmiszerek szállítása Bauska önkormányzati hatóságaihoz

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147074
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147074
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/05/2025 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.