Publications Office of the EU
Olaszország-Montemarciano: Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Montemarciano: Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások

  • Udzielono
    28/10/2016
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Comune di Montemarciano (Provincia di Ancona)
A teljesítés helye
NUTS code: ITI32 Ancona
A vevő székhelye
NUTS code: ITI32 Ancona
Sektor działalności (główny kod CPV)
85300000 Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,112,056.52 EUR
Felhívás hivatkozási száma
+39 0719163360
Leírás

L'appalto comprende i servizi di assistenza diretta agli ospiti, pulizia, lavanderia, cucina ed altri servizi ausiliari presso la Residenza Protetta per Anziani «G.B. Marotti» di Montemarciano.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,112,056.52 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Coos Marche Onlus Società Cooperativa Per Anziani — in sigla Coos Marche Onlus Soc.coop.P.A.
Postai cím: Via Saffi 4
Település: Ancona
Irányítószám: 60100
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.