Publications Office of the EU
Lengyelország-Olsztyn: Villamos járművek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Olsztyn: Villamos járművek

  • Közzétéve
    07/04/2023
  • Határidő
    08/05/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    08/05/2023
  • Udzielono
    24/05/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144900 Villamos járművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,011,991.86 PLN
Felhívás hivatkozási száma
HP.270.18.2023
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 samochodów elektrycznych typu SUV

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych
Nemzeti nyilvántartási szám: REGON 511001691
Postai cím: Marii Zientary Malewskiej 51/53
Település: Olsztyn
NUTS-kód: PL622
Irányítószám: 10-307
Ország: POL
Kapcsolattartó: ewa wojdyło
Fő cím: www.zpuh.olsztyn.lasy.gov.pl/
Elektronikusan:
https://ezamowienia.gov.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/05/2023 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,011,991.86 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Polbis Auto Sp. z o.o.
Postai cím: Partyzantów
Település: Olsztyn
Irányítószám: 10-900
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.