Publications Office of the EU
Dinamikus közúti jelzőtáblák (PMV) fejlesztése, szállítása és telepítése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Dinamikus közúti jelzőtáblák (PMV) fejlesztése, szállítása és telepítése

  • Közzétéve
    06/06/2025
  • Határidő
    07/07/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    07/07/2025
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Département de la Haute-Savoie
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sektor działalności (główny kod CPV)
34924000 Változó üzenetet kijelző útjelzők
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2025A0266
Leírás

A közlekedési feltételek biztosítása és a Haute Savoie megyei úthálózat szolgáltatási színvonalának javítása érdekében a megye a lehető leghamarabb el kívánja juttatni az útinformációkat a felhasználókhoz. Ezt szem előtt tartva a DGAIM időről időre folytatni kívánja az új változó üzenettáblák bevezetését a hálózata mentén. A megyei közúthálózaton kívül is fel lehet szerelni dinamikus közlekedési táblákat

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/07/2025 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Performances en matière de protection de l'environnement
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Valeur technique
Súlyozás (százalék, pontos): 50
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix
Súlyozás (százalék, pontos): 45
Becsült érték
2,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.