Publications Office of the EU
D-Hamburg: Homlokzati téglafalazás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Hamburg: Homlokzati téglafalazás

  • Bejelentve
    08/05/2012
  • Közzétéve
    30/11/2012
  • Határidő
    08/01/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    08/01/2013
  • Udzielono
    05/04/2013
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
SpriAG - Sprinkenhof AG
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45262520 Falazás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
950,031.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Erweiterte Rohbauarbeiten RMH 1287-002-2012-8.
Leírás

Am Nordwestrand des Heiligengeistfeldes im Hamburger Stadtteil St. Pauli befindet sich die ehemalige Rindermarkthalle des Hamburger Schlachthofes. Das an zwei Seiten abgerundete 12,5 m hohe Gebäude überdeckt bei einer Tiefe von 110 m mit einer geschwungene Vorderfront von 155 m und der 100 m langen Rückfront eine Fläche von 14 450 qm. Die nur durch vier große Stahlstützen getragene Stahldachkonstruktion mit Verblendung in rotem Ziegelmauerwerk stellen wesentliche Elemente des Denkmalwertes des Gebäudes dar. Nach einer zwischenzeitlichen Nutzungsunterbrechung und dem Rückbau der teils maroden Einbauten soll die Halle nun für eine neue Einzelhandelsnutzung modernisiert und saniert werden. Wesentlicher Bestandteil dieses neuen Nutzungskonzepts ist die Aufteilung der Halle in mehrere Mietbereiche, die von einem Generalmieter verwaltet werden. Wesentlicher Gegenstand dieses Beschaffungsvorhabens sind die erforderlichen erweiterten Rohbauarbeiten für die Grundinstandsetzung und den Umbau der Fassadenflächen und der Haupttreppenhäuser, sowie die Sanierung der Mauerwerks- und Betonbauteile des Dachtragwerks und der Randhäuser.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/01/2013 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
950,031.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ABB Allgemeine Baugesellschaft Buck mbH
Postai cím: Manshardtstraße 139
Település: Hamburg
Irányítószám: 22119
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.