Publications Office of the EU
Norvégia-Oslo: Konyhai bútor és felszerelés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Norvégia-Oslo: Konyhai bútor és felszerelés

  • Közzétéve
    18/10/2023
  • Határidő
    14/11/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    14/11/2023
  • Udzielono
    19/12/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Forsvarsbygg
A teljesítés helye
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
39141000 Konyhai bútor és felszerelés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
11,234,571.31 NOK
Felhívás hivatkozási száma
2023/4069
Leírás

The Norwegian Defence Estates Agency is in the process of renewing and adding equipment to the kitchen and mess at Ørland Air Station. New furnishing and equipment for industrial kitchens shall therefore be procured. The procurement is carried out as a supply contract, but must also include necessary engineering design, assembly at the construction site, commissioning and training.
See the tender documentation part III for details.
Tenderers are encouraged to ask questions if anything is unclear.
A digital tender conference shall be held Monday 30.10.23 (09:00).

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/209160507.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/11/2023 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
11,234,571.31 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Metos AS
Postai cím: Rosenholmveien 4A
Település: OSLO
Irányítószám: 1252
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.