Publications Office of the EU
DFP.271.123.2025.AB - Nőgyógyászati és újszülöttkori anyagok szállítása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

DFP.271.123.2025.AB - Nőgyógyászati és újszülöttkori anyagok szállítása

  • Közzétéve
    30/07/2025
  • Határidő
    19/08/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    19/08/2025
  • Udzielono
    20/11/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor działalności (główny kod CPV)
33140000 Orvosi fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,176,019.71 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
811,566.90 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
DFP.271.123.2025.AB
Leírás

A szerződés tárgya nőgyógyászati és újszülöttkori anyagok szállítása. A szerződés tárgyának részletes leírása tartalmazza a szabadkereskedelmi övezetet mellékletekkel együtt.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141798
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141798
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/08/2025 11:05
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.