Publications Office of the EU
Franciaország-Orléans: Általános felelősségbiztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Orléans: Általános felelősségbiztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/04/2020
  • Törölve
    11/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    25/05/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Orléans Métropole
A teljesítés helye
NUTS code: FRB06 Loiret
A vevő székhelye
NUTS code: FRB06 Loiret
Sektor działalności (główny kod CPV)
66516400 Általános felelősségbiztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
M20f0067
Leírás

La consultation porte sur les prestations suivantes:
— marché d'assurance responsabilité civile générale,
— marché d'assurance responsabilité civile atteinte à l'environnement.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://marches-publics.orleans.fr/accueil.htm
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/05/2020 14:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.