Publications Office of the EU
Olaszország-Fiumicino: Kerozin - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Fiumicino: Kerozin

  • Udzielono
    26/09/2019
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Aeronautica militare − Centro tecnico rifornimenti − Servizio amministrativo − Sezione contratti
A teljesítés helye
NUTS code: ITI43 Roma
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
09131000 Kerozin
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
10,050,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Gara CO-05/2019 (CIG: 79516179EC). Gara di appalto indetta per l’approvvigionamento di combustibile avio tipo JET-A1 da somministrare con modalità «into plane fuelling» presso la base aerea di Ciampino per un importo pari a 10 050 000,00 EUR (di cui 3 350 000,00 EUR quale eventuale incremento opzionale) IVA non imponibile ai sensi dell’art. 8 bis del D.P.R. 663/72

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
10,050,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Maxcom Petroli S.p.A.
Postai cím: Via Adolfo Ravà 49
Település: Roma
Irányítószám: 00142
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.